Športový deň 2019

      Comments Off on Športový deň 2019

Športový deň 2019

Milé kolegyne a kolegovia,

pozývame vás na pracovno-spoločenské stretnutie zamestnancov Ústavu informatiky SAV a ich rodinných príslušníkov, ktoré sa uskutoční dňa 31. 5. 2019 (piatok) v Kongresovom centre SAV v Smoleniciach.

Pozvánka, program a prihláška doc pdf

Posledný májový deň sa zamestnanci Ústavu informatiky SAV stretli na Smolenickom zámku na Športovom dni, ktorý sa tento rok niesol v znamení hľadania pokladu, športovej streľby a súťaže o pohár riaditeľky ÚI SAV.
Hneď po príchode autobusu a malom občerstvení sme sa na zaujímavej prednáške oboznámili s tým, čo je to geocaching a dozvedeli sme sa, že na hrade je ukrytý poklad, ktorý skrýva prekvapenie pre malých aj veľkých. Deti vstúpili do rozprávky o princovi Smoleňovi a dospelí sa dozvedeli, prečo bola cesta k Smolenickému zámku postavená za jednu noc a prečo by sme dobíjanie zámku kuruckými vojskami mohli nazvať “veselou” bitkou.
Po obede sa uskutočnil petangový turnaj, ktorý mal až 18 súťažiacich (motivácia bola silná: “Pohár riaditeľky ÚI SAV”). Po skončení turnaja si mali možnosť účastníci vyskúšať športovú streľbu z pištole s inštruktorom s trénerskou licenciou.
Špeciálne poďakovanie patrí najmä pani Rajčániovej a organizačnému tímu, ktorý sa postaral o občerstvenie, ale aj Petrovi Malíkovi za zaujímavú prednášku o športovej streľbe, Vierke Jablonskej a Janke Bečkovej za zorganizovanie petangového turnaja a v neposlednom rade pani riaditeľke za darovanie krásneho pohára do súťaže. Ďakujeme za vašu účasť a tešíme sa na vás o rok.

Na linke https://photos.app.goo.gl/d6T4EuaYodQoGqaj7 môžete násť fotky (ďakujeme Marianovi Ritomskému a Emilovi Gatialovi) a budeme radi ak tam pridáte aj tie svoje.

S pozdravom Róbert Sabo

Pridal som 5 fotiek a 2 videá z Hlbočského vodopádu.
Ostatné moje fotky (11) a videá (3) sú dostupné z IP-čiek z našej budovy tu:
http://ups.savba.sk/foto/Smolenice2019ustavnyDen/
Miro Dobrucký