Category Archives: ZO OZ SAV

Vianočná zbierka pre deti

      Comments Off on Vianočná zbierka pre deti

Vážené kolegyne a kolegovia, aj v tomto roku organizujeme zbierku pre deti z Domova sociálnych služieb pre deti a rehabilitačného strediska ROSA na Dúbravskej ceste č. 1, Bratislava. Zbierka sa koná na vrátnici ÚI SAV v dňoch 7.-17. decembra 2020. S pozdravom, Viera Jablonská predsedníčka ZO OZ SAV pri ÚI… Read more »

Vianočné stretnutie 18.12. a zbierka pre deti z domova ROSA

      Comments Off on Vianočné stretnutie 18.12. a zbierka pre deti z domova ROSA

Vianočné stretnutie zamestnancov ÚI SAV 18. decembra 2018 /utorok/ o 14:00 hod. v zasadačke č. 102 Milé kolegyne a kolegovia, pozývame Vás na celoústavné zhodnotenie roka, ktorého súčasťou bude aj predvianočné posedenie s tradičným menu. Veríme, že v príjemnej atmosfére spoločne uzatvoríme pracovný rok, aby sme po koncoročnom oddychu s… Read more »

Vianočné stretnutie 13.12. a zbierka pre deti z domova ROSA

      Comments Off on Vianočné stretnutie 13.12. a zbierka pre deti z domova ROSA

Vianočné stretnutie zamestnancov ÚI SAV 13. decembra 2016 /utorok/ o 14,00 hod. v zasadačke č. 102 Fotoalbum Milé kolegyne a kolegovia, pozývame Vás na celoústavné zhodnotenie roka, ktorého súčasťou bude aj predvianočné posedenie s tradičným menu. Veríme, že v príjemnej atmosfére spoločne uzatvoríme pracovný rok, aby sme po koncoročnom oddychu… Read more »