Riaditeľka:  Ing. Ivana Budinská, PhD.

Kontakty       Vyhľadávanie kontaktov na www.sav.sk

Adresa:

Ústav Informatiky
Slovenská akadémia vied
Dúbravská cesta 9
845 07 Bratislava

Sekretariát:

Tel.: +421-2-5477 1004
Fax: +421-2-5477 1004, 6045
e-mail: sekr.ui@savba.sk

Pracovisko v Banskej Bystrici:

Ústav Informatiky
Slovenská akadémia vied
Ďumbierska 1
974 11 Banská Bystrica

Tel.: +421-48-4152366
Fax: +421-48-4152364
e-mail: havlik@savbb.sk

Cestná mapa s navigáciou k ÚI SAV Bratislava
Bratislava Letisko M. R. Štefánika
Letisko Schwechat

Zoznam zamestnancov

Meno Titul Email Tel.
Andok Robert Ing. Mgr., PhD. Robert.Andok@savba.sk 02/ 5941 1189
Andris Pavel RNDr. , CSc. utrrandr@savba.sk 02/ 5941 1298
Astaloš Ján Ing. Jan.Astalos@savba.sk 055/ 602 5123
Baláž Marcel Ing., PhD. upsybala@savba.sk 02/5941 1178
Balogh Zoltán Ing., PhD. balogh.ui@savba.sk 02/ 5941 1293
Barák Vladislav Ing. barak.ui@savba.sk 02/ 5941 1199
Bečková Jana Ing. upsybeza@savba.sk 02/ 5941 1155
Benčurová Anna Ing. upsyaben@savba.sk 02/ 5941 1275
Beňuš Štefan Doc.Mgr., PhD. sbenus@ukf.sk 02/ 5941 1129
Bešina Ivan Ing. besina.ui@savba.sk 02/ 5941 1113
Bobák Martin Mgr., PhD. martin.bobak@savba.sk 02/ 5941 1278
Bordáčová Anna upsyanbo@savba.sk 02/ 5941 1286
Britaňák Vladimír RNDr., DrSc. britanak@savba.sk 02/ 59411 175
Budinská Ivana Ing., PhD. budinska.ui@savba.sk 02/ 5941 1242
Čapkovič František Doc. Ing., CSc. Frantisek.Capkovic@savba.sk 02/ 5941 1244
Čaplovič Igor Ing. upsycapl@savba.sk 02/ 5941 1253
Darjaa Sakhia Ing., PhD. utrrsach@savba.sk 02/ 5941 1101
Dlugolinský Štefan Ing., PhD. stefan.dlugolinsky@savba.sk 02/ 5941 1207
Dobrovodský Karol Doc. Ing., PhD. utrrdobr@savba.sk 02/ 5941 1285
Dobrucký Miroslav Ing. dobrucky.ui@savba.sk 02/ 5941 1289
Fehér Štefan 02/ 5941 1179
Fischerová Mária Mgr. maria.fischerova@savba.sk 02/ 5941 1155
Forgáč Radoslav Ing., PhD. radoslav.forgac@savba.sk 0905/467 550
Gatial Emil Ing., PhD. emil.gatial@savba.sk 02/59411293
Gatial Milan Ing. milan.gatial@savba.sk 02/ 59411251
Glasa Ján RNDr., CSc. utrrglas@savba.sk 02/ 5941 1166
Guoth Igor Ing. igor.guoth@savba.sk 02/ 5941 1195
Habala Ondrej Ing. Ondrej.Habala@savba.sk 02/ 5941 1176
Havlík Štefan Ing., DrSc. havlik@savbb.sk 048/ 4152366
Hluchý Ladislav doc. Ing., CSc. hluchy.ui@savba.sk 02/ 5477 1004
Horváthová Helena helena.horvathova@savba.sk 02/ 5941 1216
Hotový Ivan Prof.Ing., DrSc.
Hricko Jaroslav Ing., PhD. hricko@savbb.sk 0904/486092
Hrkút Pavol Ing., CSc. upsyphrk@savba.sk 02/ 5941 1148, 147
Hudek Peter Ing., CSc. upsyhude@savba.sk 02/ 5941 1274
Jablonská Viera RNDr. Viera.Jablonska@savba.sk 02/ 5941 1204
Kachman Ondrej Ing. ondrej.kachman@savba.sk 02/5941 1197
Kantnerová Eva 02 /5941 1191
Kasanický Tomáš Ing. kasanicky@neuron.tuke.sk 055/ 602 5120
Konečníková Anna Ing. upsyakon@savba.sk 02/ 5941 1275, 164
Kostič Ivan RNDr. kostic.ui@savba.sk 02/ 5941 1257, 02/ 5941 1206
Košta Marek Mgr., PhD. marek.kosta@savba.sk 02/5941 1279
Krammer Peter Ing. peter.krammer@savba.sk 02/ 5941 1209
Kratochvílová Marta 02/ 5941 1191
Krištofík Štefan Ing., PhD. upsykris@savba.sk 02/5941 1197
Kurdel Peter Ing. utrrkurd@savba.sk 02/ 5941 1167
Kvassay Marcel Ing. marcel.kvassay@savba.sk 02/ 5941 1210
Laudárová Hana Mgr. hana.laudarova@savba.sk 02/ 5941 1141
Lovíšková Jana Ing., PhD. jana.loviskova@savba.sk 02/ 5941 1194
Malík Peter Ing., PhD. upsymali@savba.sk 02/ 5941 1277
Mášiková Paulinová Marta Ing. marta.masikova@savba.sk 02/ 5941 1159
Matay Ladislav Ing., PhD. Ladislav.Matay@savba.sk 02/ 5941 1143
Maťo Ján Ing. jan.mato@savba.sk 02/5941 1194
Mihoková Katarína katarina.mihokova@savba.sk 02/ 5941 1223
Mojžiš Ján Mgr., PhD. jan.mojzis@savba.sk 02/5941 1209
Nemec Pavol Ing. pavol.nemec@savba.sk 02/ 5941 1189
Nguyen Giang Ing., PhD. giang.ui@savba.sk 02/ 5941 1106
Obžera Ľubomír Ing. upsylubo@savba.sk 02/ 5941 1271
Orthová Nadežda 02/ 5941 1286
Pajorová Eva Mgr. utrrepaj@savba.sk 02/ 5941 1106
Poláková Irena 02/ 5941 1230
Rajčániová Soňa sona.rajcaniova@savba.sk 02/ 5477 1004, 5941 1291
Ridzik Andrej Mgr. andrej.ridzik@savba.sk 02/5941 1118
Ritomský Adrian Ing. upsyadr@savba.sk 02/ 5941 1257
Ritomský Marian RNDr. marian.ritomsky@savba.sk 02/ 5941 1195
Rusko Milan Ing., PhD. utrrrusk@savba.sk 02/ 5941 1129
Sabo Róbert Mgr., PhD. robert.sabo@savba.sk 02/ 5941 1118
Sabolová Iveta 02/ 5941 1230
Sebestyénová Jolana Ing., PhD. sebestyenova@savba.sk 02/ 5941 1182
Skovajsová Lenka Ing., PhD. upsylesk@savba.sk
Svíteková Danica RNDr. Danica.Svitekova@savba.sk 02/ 5941 1113
Šeleng Martin Mgr., PhD. Martin.Seleng@savba.sk 02/ 5941 1256
Šipková Viera RNDr. sipkova.ui@savba.sk 02/ 5941 1106
Štich Ivan Prof. Ing., DrSc.
Tóth Dušan 02/ 5941 1113
Tran Dinh Viet Ing., PhD. upsyviet@savba.sk 02/ 5941 1207
Trnka Marian Ing. trnka@savba.sk 02/ 5941 1101
Valášek Lukáš Ing., PhD. lukas.valasek@savba.sk 02/ 5941 1171
Višváderová Mária 02/ 5941 1230
Weisenpacher Peter Mgr., PhD. upsyweis@savba.sk 02/ 5941 1266
Zelenka Ján Ing., PhD. jan.zelenka@savba.sk 02/ 5941 1194